Internetowy spis hoteli spa w Polsce Spa.e-Masaz.pl

clock

Dzisiaj jest 20.03.2018 rok ,        godzina: 7:05 dudes     Dziś imieniny: Joachima, Kiry, Maurycego            Dołącz do Spa.e-Masaz.pl w G+          Dołącz do Spa.e-Masaz.pl w FB

arrow

Obecnie znajdujesz się w : Podstrona » 35. Międzynarodowy Kongres Kosmetyczny LNE & spa


Linki sponsorowane
Linki sponsorowaneStoły do masażu

Stoły do masażuPolecane produkty

Masaż

Wyszukiwarka

Twoja wyszukiwarka
arrow

35. Międzynarodowy Kongres Kosmetyczny LNE & spa

Linki sponsorowane


35. Międzynarodowy Kongres Kosmetyczny LNE & spa

35. Kongres i Targi LNE !

Już w dniach 1-2 kwietnia w Krakowie odbędzie się 35. Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetologiczne LNE! Organizatorem tego kultowego już w branży beauty wydarzenia jest redakcja magazynu LNE, który od ponad 22 lat inspiruje i edukuje specjalistów związanych z branżą.

Przy każdej edycji Kongresu i Targów LNE organizatorzy starają się czymś pozytywnie zaskoczyć Uczestników imprezy - podczas 35. Kongresu i Targów LNE także nie zabraknie niespodzianek! Tej wiosny LNE połączyło siły z Europejską Fundacją Spa, czego efektem jest odbywający się po raz pierwszy w ramach Kongresu LNE Europejski Kongres Spa, skierowany do managerów i dyrektorów ośrodków spa & wellness. Hasłem przewodnim spotkania będą „Innowacyjne strategie rozwoju spa”, a swoje wykłady potwierdzili już światowi eksperci z Austrii, Francji, Wielkiej Brytanii, Niemiec i Polski (http://lne.pl/europejski-kongres-spa).

35. Międzynarodowy Kongres Kosmetyczny LNE & spa

„Oczkiem w głowie” Redakcji LNE jak zwykle jest program merytoryczny Kongresu, który tworzy
5 sesji edukacyjnych przygotowanych we współpracy z wybitnymi ekspertami-praktykami z branży beauty. W tej edycji odbędą się sesje: ogólna (anti-aging, medical beauty, body ekspert, trend raport), biznes i komunikacja, masaż & wellness, trychologia estetyczna oraz make-up.
Broszurę kongresową możecie przejrzeć tu: http://lne.pl/program-kongresu
Podczas Kongresu odbędą się też aż 4 warsztaty Masterclass, które poruszą gorące branżowe tematy - podologii, mikroodżywiania, make-upu oraz trychologii (szczegóły: http://lne.pl/warsztaty-masterclass).
Z kolei najnowsze zabiegi zostaną zaprezentowane przez Wystawców podczas dwudniowej sesji pokazów premierowych oraz na otwartej scenie pokazów manicure’u.

Chcecie więcej? Nie ma problemu! Podczas dwóch dni Kongresu będzie można spotkać się z autorami bestsellerowych książek, przetestować produkty wyróżnione w konkursie Innowacje LNE oraz skorzystać z doświadczenia i wiedzy ekspertów z Wielkiej Brytanii, Włoch, Indii, Izraela, Szwecji, Francji i Polski, a także zrobić zakupy w promocyjnych cenach! W części targowej swoja ofertę zaprezentuje ponad 200 Wystawców – najlepszych marek kosmetycznych z Polski i całego świata!

UWAGA: Promocyjne ceny biletów i karnetów na 35. Kongres i Targi LNE tylko do 27 marca 2017 na www.lne.pl
Dołącz do wydarzenia na Facebooku i bądź na bieżąco: https://www.facebook.com/events/1850693105208518/?active_tab=discussion

Do zobaczenia w Krakowie!

Więcej informacji pod adresem: www.lne.pl oraz na www.forum.e-masaz.pl
Komentarze


Dodaj Komentarz


Fizjoterapia


   » powrót do poprzedniej strony

Aby otrzymywać najnowsze informacje :


Gabinety masażu Internetowy spis gabinetów masażu w Polsce.

Gabinety masażu

Reh.e-Masaz.pl: Internetowy serwis rehabilitacyjny.

Rehabilitacja


Blog masażysty - artykuły na temat masażu
Forum fizjoterapia - fizjoterapia, rehabilitacjaInstagram


Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia przeglądarki. Administracja nie ponosi odpowiedzialności z zastosowania metod leczenia opisanych w witrynie. Kopiowanie za zgodą redakcji.