Internetowy spis hoteli spa w Polsce Spa.e-Masaz.pl

clock

Dzisiaj jest 27.05.2024 rok ,        godzina: 18:57 dudes     Dziś imieniny: Amandy, Jana, Juliana           Dołącz do Spa.e-Masaz.pl w FB

arrow

Obecnie znajdujesz się w : Podstronie » Dłonie to twoja wizytówka


Linki sponsorowane
Linki sponsorowaneStoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażuPolecane produkty

Masaż

Wyszukiwarka

Twoja wyszukiwarka
arrow

Dłonie to twoja wizytówka

Linki sponsorowane


Piękne dłonie są wizytówką kobiety, jak więc sprawić żeby były zawsze piękne i schludne? Oto kilka rad które pomogą Ci utrzymać paznokcie oraz dłonie w należytym porządku.

Piękne dłonie są wizytówką kobiety, jak więc sprawić żeby były zawsze piękne i schludne? Głównym wrogiem pięknych paznokci jest czas, to właśnie ze względu na jego brak często zapominamy o tym aby codziennie poświęcić kilka chwil na regenerację. Najlepszym sposobem aby szybko zregenerować nasze dłonie i paznokcie jest zakupienie w sklepie maski pielęgnacyjnej, jej działanie można właściwie zauważyć zaraz po użyciu, dłonie staja się nawilżone i wygładzone a paznokcie trwalsze. Jednak aby wszystko zrobić jak należy potrzebujemy troszkę więcej czasu. Dbałość o dłonie i paznokcie rozpoczynamy od wykonania peelingu. Czynność ta pozwoli nam na usunięcie suchego naskórka, a także oczyszczenie dłoni z toksyn. Dopiero na tak przygotowane dłonie możemy nałożyć maskę, najlepiej jeśli przed zakupem sprawdzimy jej skład warto aby zawierał on glicerynę, wazelinę ceramidy oraz wyciągi roślinne. Maski stosuje się zazwyczaj na noc aby wszystko dokładnie się wchłonęło. Zabieg powtarzamy codziennie przez okres około dwóch tygodni. Po tym czasie nasze dłonie powinny wyglądać dużo ładniej, a paznokcie być mniej łamliwe i twardsze.

Źródło: www.artykuly.com.pl


[dodaj komentarz na forum]


Fizjoterapia


   » powrót do poprzedniej strony

Aby otrzymywać najnowsze informacje :


Gabinety masażu Internetowy spis gabinetów masażu w Polsce.

Gabinety masażu

Reh.e-Masaz.pl: Internetowy serwis rehabilitacyjny.

Rehabilitacja

ProWellness - Producent foteli z masażem.

Fotele z masażem Pro-Wellness


Blog masażysty - artykuły na temat masażu
Forum fizjoterapia - fizjoterapia, rehabilitacja


Strona korzysta z plików cookies. Nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia przeglądarki. Administracja nie ponosi odpowiedzialności z zastosowania metod leczenia opisanych w witrynie. Witryna ma charakter informacyjny.