Internetowy spis hoteli spa w Polsce Spa.e-Masaz.pl

clock

Dzisiaj jest 27.05.2024 rok ,        godzina: 17:22 dudes     Dziś imieniny: Amandy, Jana, Juliana           Dołącz do Spa.e-Masaz.pl w FB

arrow

Obecnie znajdujesz się w : Podstronie » Prasa Spa


Linki sponsorowane
Linki sponsorowaneStoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażuPolecane produkty

Masaż

Wyszukiwarka

Twoja wyszukiwarka
arrow

Prasa Spa

Linki sponsorowane


Spa & Beauty Profit
Spa SPA & BEAUTY PROFIT to dodatek branżowy będący częścią czasopisma Hotel Profit skierowany do operatorów i właścicieli obiektów spa, day spa, farm piękności i dystrybutorów oraz producentów sprzętu dla spa. Adresowany jest do ludzi profesjonalnie związanych z biznesem spa i medycyną estetyczną, myślących racjonalnie i perspektywicznie o rozwoju i wprowadzaniu nowych usług do wachlarza oferowanych produktów.

SPA & BEAUTY PROFIT to przede wszystkim aktualny przegląd rynku spa, kosmetyków i zabiegów medycyny estetycznej, newsy, komentarze ekonomiczne, prawne i marketingowe, a także co miesiąc nowe case study dotyczące ciekawego obiektu lub instytucji oraz profesjonalne artykuły doradcze, szkoleniowe i analityczne.

SPA & BEAUTY PROFIT przygotowuje zespół doświadczonych dziennikarzy branżowych, który od lat redaguje dla Państwa serwisy informacyjne z branży hotelowej i turystycznej. Do współpracy przy tworzeniu nowego miesięcznika zaproszeni zostali profesjonaliści i eksperci z branży z całego świata.

Eden
Uroda Życia, SPA, Dobre Miejsca

DEN to mitologiczny raj, miejsce gdzie życie płynie w harmonii, omijają nas stresy dnia codziennego i choroby, zbliżamy się do dobrostanu (wellness).

Magazyn EDEN to miejsce w którym dojrzali czytelnicy, którzy osiągnęli już stabilną pozycję życiową, znajdą inspirację do ulepszania swego świata, smakowania życia w różnych jego aspektach, dbania o zdrowie własne i swej rodziny.

Struktura pisma

Bądź zdrów! (prezentacja ofert SPA i reguł wellness, informacje o nowych lekach, preparatach, urządzeniach)
Dom & Wellness (prezentacja wyposażenia, baseny, sauny, urządzenia z hydromasażem, groty, projekty łazienek, pomysły na ogród i otoczenie domu)
Dobre miejsca (prezentacja ośrodków SPA na świecie i w Polsce, miejsc wartych odwiedzenia)
Uroda życia (pomysły na dobre życie, jak radzić sobie z problemami, filozofia bycia znanych osób)
Wokół stołu (nowe trendy w dietetyce, polecane miejsca, eseje i ciekawostki kulinarne)
Styl życia (pomysły na aktywność pozazawodową, legendarne marki, motoryzacja i gadżety, moda, sztuka)

Misja pisma

Misją pisma jest propagowanie pro-zdrowotnej, zarówno w sensie fizycznym jak i duchowym - aktywności wśród przedstawicieli klasy wyższej - średniej. Ludzie ci, ciężko pracując w minionych 15.latach, odczuwają już potrzebę inwestowania
w swoją przyszłość, także w aspekcie zdrowotnym. Co ważne - stać ich na tę inwestycje! Potrzebują jednak przewodnika, który ułatwi im poszukiwanie i wybieranie najlepszych ofert.

Spa Business
Dwumiesięcznik SPA BUSINESS
Struktura magazynu:

Wiadomości - informacje o inwestycjach w sektorze spa i odnowy biologicznej, szkoleniach, imprezach branżowych, seminariach, itp.
Biznes - artykuły o charakterze poradnikowym z zakresu zarządzania i marketingu obiektami spa i beauty, analizy rynku, charakterystyki wybranych zagadnień rynkowych

Biznes - artykuły o charakterze poradnikowym z zakresu zarządzania i marketingu obiektami spa i beauty, analizy rynku, charakterystyki wybranych zagadnień rynkowych
Profesjonaliści - rozmowy z inwestorami i specjalistami o praktyce i doświadczeniach w zakresie inwestycji w sektorze spa
Prezentacje - prezentacja wybranych obiektów spa i odnowy biologicznej (polskich i zagranicznych), opis inwestycji, oryginalnych rozwiązań, itp.
Rynek usług - charakterystyka wybranego segmentu usług świadczonych ośrodkom spa, hotelom i centrom beauty, przegląd firm usługowych
Przegląd wyposażenia - przeglądy oferty rynkowej wybranego segmentu produktów.

Atuty:

Wnikliwe i przydatne inwestorowi przeglądy produktów oraz usług niezbędnych do wyposażenia ośrodków spa i beauty. Informacje o aktualnych kierunkach rozwoju segmentu spa, porady z zakresu zarządzania i wywiady z doświadczonymi specjalistami. Atrakcyjna formuła prezentacji nowoczesnych ośrodków z wnikliwym opisem inwestycji i charakterystyką jej najistotniejszej oferty. Rzetelne i wieloaspektowe informacje służące inwestorom i zainteresowanym poszerzeniem wachlarza oferty i usług.

Solarium
Kwartalnik SOLARIUM & Fitness z Bydgoszczy w ciągu siedmiu lat funkcjonowania
na rynku prasowym, stał się liczącym w branży forum wymiany poglądów.

Ostatnie lata przyniosły dynamiczny rozwój branży solaryjnej, kosmetycznej i wellness & SPA.

Powstają nowe studia solaryjne, gabinety kosmetyczne, kluby fitness, salony odnowy biologicznej i masażu. Jak grzyby po deszczu powstają nowe ośrodki, kliniki czy też punkty jednodniowego wypoczynku, tzw. Day SPA. To musi cieszyć wszystkich, którzy chcą przyjemnie spędzić czas, zrelaksować się po ciężkiej, wyczerpującej pracy. Konsekwencją tych zjawisk są coraz wyższe nakłady przeznaczone na pozyskanie nowych klientów i zatrzymanie ich przy danej marce.

Czasopismo SOLARIUM & Fitness skierowane jest do zarządzających oraz właścicieli oferujących usługi solaryjne, kosmetyczne, SPA & wellness, fitness i centrów odnowy biologicznej, informuje o nowych trendach w szeroko pojętej branży. Magazyn porusza zagadnienia istotne dla efektywnej działalności tego sektora. Ponadto z myślą o Waszych klientach proponujemy muzykę relaksacyjną z kolekcji najwSPAnialsza.pl Z taką muzyką będziecie czuli się wSPAniale praktycznie wszędzie! Czy to w salonie kosmetycznym, odnowy biologicznej, czy w solarium - praktycznie wszędzie umili Wam życie najwSPAnialsza i niepowtarzalna kolekcja pod słońcem!

Utrzymanie się na rynku i pokonanie konkurencji przypadnie w udziale tylko rzutkim przedsiębiorcom, których nie trzeba przekonywać, że w czasach transformacji systematyczne podnoszenie poziomu oferowanych usług jest po prostu niezbędne.r>
NaNaszym celem jest przekazywanie w przystępnej formie wszystkich niezbędnych w Państwa pracy informacji oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów z zakresu branży solaryjnej, kosmetycznej i wellness & SPA.

Biorąc pod uwagę powyższe fakty, mamy nadzieję, że dalej zechcecie Państwo dzielić się swoimi spostrzeżeniami na naszych łamach. Wiemy, że drogą do sukcesu w każdej działalności jest nowoczesny produkt i właściwa jego promocja.p>


Fizjoterapia


   » powrót do poprzedniej strony

Aby otrzymywać najnowsze informacje :


Gabinety masażu Internetowy spis gabinetów masażu w Polsce.

Gabinety masażu

Reh.e-Masaz.pl: Internetowy serwis rehabilitacyjny.

Rehabilitacja

ProWellness - Producent foteli z masażem.

Fotele z masażem Pro-Wellness


Blog masażysty - artykuły na temat masażu
Forum fizjoterapia - fizjoterapia, rehabilitacja


Strona korzysta z plików cookies. Nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia przeglądarki. Administracja nie ponosi odpowiedzialności z zastosowania metod leczenia opisanych w witrynie. Witryna ma charakter informacyjny.