Internetowy spis hoteli spa w Polsce Spa.e-Masaz.pl

clock

Dzisiaj jest 27.05.2024 rok ,        godzina: 18:27 dudes     Dziś imieniny: Amandy, Jana, Juliana           Dołącz do Spa.e-Masaz.pl w FB

arrow

Obecnie znajdujesz się w : Podstronie » Niedaleko do SPA


Linki sponsorowane
Linki sponsorowaneStoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażuPolecane produkty

Masaż

Wyszukiwarka

Twoja wyszukiwarka
arrow

Niedaleko do SPA

Linki sponsorowane


SPA to skrót działający jak zaklęcie, jak obietnica przyjemności i relaksu. Z pierwotnej koncepcji SPA - leczenia wodą (sanitas per aqua), pozostało niewiele. Dziś, mimo iż najbardziej luksusowe SPA na świecie powstają rzeczywiście w sąsiedztwie dużych zbiorników wodnych, to w większości ośrodków aqua z łacińskiej maksymy oznacza, że znajdziemy w nich basen, kapsuły i wanny do hydromasażu, bicze szkockie lub prysznic Vichy. Bo dziś SPA to synonim luksusu, z wyrafinowanym otoczeniem, ekskluzywnymi zabiegami, perfekcyjną jakością usług i przede wszystkim atmosferą sprzyjającą wyciszeniu i odprężeniu.

Do SPA można oczywiście pojechać na koniec świata, ale dobre ośrodki są też niedaleko, niemal na wyciągnięcie ręki.

SPA Aromatique - zabieg na ciało o potrójnym działaniu: wyszczuplającym, usprawniającym krążenie i relaksującym - jest dowodem na to, że nawet w niewielkim gabinecie można stworzyć atmosferę SPA. Zabieg wykorzystuje naturalne właściwości upiększające esencji roślinnych i jest połączeniem masażu wyszczuplającego, drenującego lub relaksującego z odpowiednio dobranym olejkiem eterycznym.

Niezwykle aromatyczny zindywidualizowany zabieg odpowiadający na wszystkie potrzeby ciała i duszy:
- Pełen relaks i odstresowanie dzięki łagodzącej esencji i metodzie masażu
- Wyszczuplanie i usuwanie cellulitu dzięki modelującej esencji i metodzie masażu
- Usuwanie obrzęków i usprawnienie krążenia dzięki drenującej esencji i metodzie masażu
- Ujędrnienie i zenergetyzowanie dzięki masce modelującej

W zindywidualizowanym zabiegu, dobranym do potrzeb klienta wykorzystuje się w 100% naturalne składniki, które zapewniają najwyższą jakość i skuteczność. Efektywność esencji roślinnych w połączeniu ze specjalnie opracowanymi technikami masażu i maską esencjonalną dają spektakularne efekty.

Zabieg ten ma rewelacyjne działanie upiększające, skutecznie wyszczupla sylwetkę i ujędrnia skórę, która zyskuje zdrowy, promienny wygląd. Jednak efekty zabiegu nie kończą się na doskonałym wyglądzie. Relaksujące olejki eteryczne przywracają dobre samopoczucie i dodają energii, co sprawia, iż czujesz się równie dobrze jak wyglądasz.

[dodaj komentarz na forum]


Fizjoterapia


   » powrót do poprzedniej strony

Aby otrzymywać najnowsze informacje :


Gabinety masażu Internetowy spis gabinetów masażu w Polsce.

Gabinety masażu

Reh.e-Masaz.pl: Internetowy serwis rehabilitacyjny.

Rehabilitacja

ProWellness - Producent foteli z masażem.

Fotele z masażem Pro-Wellness


Blog masażysty - artykuły na temat masażu
Forum fizjoterapia - fizjoterapia, rehabilitacja


Strona korzysta z plików cookies. Nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia przeglądarki. Administracja nie ponosi odpowiedzialności z zastosowania metod leczenia opisanych w witrynie. Witryna ma charakter informacyjny.