Internetowy spis hoteli spa w Polsce Spa.e-Masaz.pl

clock

Dzisiaj jest 12.04.2024 rok ,        godzina: 17:25 dudes     Dziś imieniny: Juliusza, Lubosława, Wiktoryny           Dołącz do Spa.e-Masaz.pl w FB

arrow

Obecnie znajdujesz się w : Podstronie » Opalanie w stylu wellness


Linki sponsorowane
Linki sponsorowaneStoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażuPolecane produkty

Masaż

Wyszukiwarka

Twoja wyszukiwarka
arrow

Opalanie w stylu wellness

Linki sponsorowane


Rozwój branży solaryjnej niósł ze sobą zawsze coraz to mocniejsze i bardziej agresywne urządzenia. Producenci produkowali je, ponieważ twierdzili, że właśnie tego chce rynek. Dziś możemy jednak na całe szczęście zauważyć pewną powolną zmianę zachowania odbiorcy, który staje się coraz bardziej świadomy.

Bezmyślne opalanie, czy to w solarium czy tez na plaży, nie jest już dla wielu z nas modne i stało się mało atrakcyjne. Nie opalamy się na umór na dachu, nie smarujemy ropą, aby lepiej chwyciło i nie wychodzimy na plażę porankiem, aby zejść z niej wieczorem wraz z ostatnim promieniem słońca wykorzystując tym samym w stu procentach czas urlopu. Obcowanie ze słońcem staje się dla wielu świadomym obcowaniem z promieniami, które w odpowiedniej dawce czynią dużo dobrego. Wiemy o tym i korzystamy z tego bez przymusowego niepotrzebnego i zarazem szkodliwego smażenia się. Opalamy się chętnie, ponieważ promienie ultrafioletowe, na których ekspozycję wystawiamy swoją skórę podczas opalania, poprawiają nam humor i sprawiają, że nabieramy energii do życia. Ten nowy świadomy trend korzystania z promieni słonecznych w sposób świadomy można nazwać opalaniem w stylu wellness. Producenci po części zmienili już profil urządzeń i dostosowali się w wielu przypadkach do nowego trendu wellness. Najlepszym tego przykładem jest widoczny na zdjęciu profesjonalny system megaSun beauty & care niemieckiej firmy KBL. System ten wyposażony jest stacjonarny terminal, który poza pomiarem skóry zapisuje dane każdego klienta, tworzy indywidualne plany opalania oraz steruje urządzeniami solaryjnym z serii beauty & care. System ten przeznaczony jest głównie dla tych klientów, którzy świadomie chcą korzystać z biopozytywnych efektów ekspozycji naszego ciała na promienie słoneczne. Solaria beauty & care należąc do urządzeń niskociśnieniowych nie posiadają wzmacniaczy halogenowych w okolicach twarzy. Efekty opalania są widoczne dopiero po kilkunastu godzinach, ale za to opalenizna jest trwalsza, ma ładniejszy kolor i jest dużo zdrowsza od tej nabytej przy pomocy halogenów.

Źródło: www.solarium.pl

[dodaj komentarz na forum]
Fizjoterapia


   » powrót do poprzedniej strony

Aby otrzymywać najnowsze informacje :


Gabinety masażu Internetowy spis gabinetów masażu w Polsce.

Gabinety masażu

Reh.e-Masaz.pl: Internetowy serwis rehabilitacyjny.

Rehabilitacja

ProWellness - Producent foteli z masażem.

Fotele z masażem Pro-Wellness


Blog masażysty - artykuły na temat masażu
Forum fizjoterapia - fizjoterapia, rehabilitacja


Strona korzysta z plików cookies. Nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia przeglądarki. Administracja nie ponosi odpowiedzialności z zastosowania metod leczenia opisanych w witrynie. Witryna ma charakter informacyjny.