Internetowy spis hoteli spa w Polsce Spa.e-Masaz.pl

clock

Dzisiaj jest 26.02.2024 rok ,        godzina: 14:59 dudes     Dziś imieniny: Bogumiła, Eweliny, Mirosława           Dołącz do Spa.e-Masaz.pl w FB

arrow

Obecnie znajdujesz się w : Podstronie » Rasul orientalne spa


Linki sponsorowane
Linki sponsorowaneStoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażuPolecane produkty

Masaż

Wyszukiwarka

Twoja wyszukiwarka
arrow

Rasul orientalne spa

Linki sponsorowane


Pomieszczenie łaźni rasul to jedno z najpiękniejszych w centrum spa. Przypomina łaźnię parową, jest jednak mniejsze, czasem przeznaczone tylko dla dwóch osób. Uroku i tajemniczości dodaje czarna kopuła sufitu ozdobiona końcówkami światłowodów. Dzięki temu można mieć wrażenie posiadania nad głową gwiaździstego, nocnego nieba.

Rasul - orientalny zabieg spa dla dwojga

Jeśli otwiera się spa, a w biznes planie jest umieszczona duża strefa mokra, to dodanie łaźni rasul nie będzie wymagało dużej dodatkowej inwestycji. Planując małe spa warto od razu rozważyć umieszczenie tej pięknej łaźni w projekcie. Projektując rasul należy pamiętać o wyeksponowaniu orientalnych detali nie tylko w samej łaźni, ale również w innych miejscach centrum spa. Dobrze wykonany projekt będzie zachwycał klientów. Z reguły rasul jest niewielkim pomieszczeniem dla kilku lub nawet tylko dla dwóch osób. Sprawdza się doskonale w małym salonie spa, który stawia na intymność i komfort klientów. Dla dużego centrum spa będzie uzupełnieniem pozostałych kąpieli saunowych. W łaźni rasul można przeprowadzać zabiegi dla dwojga lub dla jednej osoby. Rasul stwarza możliwość organizowania zabiegów walentynkowych i innych promocji dla dwojga. Atrakcyjność zabiegów podniosą olejki eteryczne stosowane w czasie działania łaźni parowej, dobrana indywidualnie do wymagań skóry klienta maska oraz wykonany na zakończenie zabiegu masaż z użyciem biooleju.

Rasul często nazywany jest łaźnią błotną. W zabiegu tym wykorzystuje się różnego rodzaju błota. Zależnie od wykonywanego zabiegu błotnego można wykorzystać znane surowce kosmetyczne, jak np. borowinę, algi, pinulę, glinkę marokańską (ghassoul). Łaźnia błotna stwarza też możliwość komponowania unikalnych kompozycji przy przygotowywaniu masek błotnych na ciało. Rasul łączy w sobie zabieg błotny z działaniem łaźni parowej. Przed wejściem do łaźni na ciało nakładana jest specjalnie dobrana maska błotna o właściwościach leczniczych lub kosmetycznych. Ciepło wnętrza łaźni powoduje, że błoto wysycha, twardnieje i zaczyna lekko się kruszyć. Przez to masuje ciało i działa peelingująco, złuszczając obumarłe warstwy naskórka. Kolejny etap rozpoczyna się, gdy ciało zaczyna się pocić, a wzrastająca wilgotność powietrza rozpuszcza rozsmarowaną na ciele maskę, która z czasem zaczyna spływać z ciała klienta. Po 20 minutach z sufitu puszczana jest woda w postaci ciepłego deszczu, który usuwa resztki maski błotnej. Po zabiegu w łaźni wykonuje się masaż indywidualnie dobranym bioolejem.

Rasul to egzotyczny rytuał, który oczyszcza skórę, rozluźnia mięśnie, relaksuje i znakomicie przygotowuje ciało do masażu.

Źródło: www.spapartners.pl


Fizjoterapia


   » powrót do poprzedniej strony

Aby otrzymywać najnowsze informacje :


Gabinety masażu Internetowy spis gabinetów masażu w Polsce.

Gabinety masażu

Reh.e-Masaz.pl: Internetowy serwis rehabilitacyjny.

Rehabilitacja

ProWellness - Producent foteli z masażem.

Fotele z masażem Pro-Wellness


Blog masażysty - artykuły na temat masażu
Forum fizjoterapia - fizjoterapia, rehabilitacja


Strona korzysta z plików cookies. Nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia przeglądarki. Administracja nie ponosi odpowiedzialności z zastosowania metod leczenia opisanych w witrynie. Witryna ma charakter informacyjny.