Internetowy spis hoteli spa w Polsce Spa.e-Masaz.pl

clock

Dzisiaj jest 18.06.2024 rok ,        godzina: 5:01 dudes     Dziś imieniny: Elżbiety, Marka, Pauli           Dołącz do Spa.e-Masaz.pl w FB

arrow

Obecnie znajdujesz się w : Podstronie » Serce podam Ci na dłoni


Linki sponsorowane
Linki sponsorowaneStoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażuPolecane produkty

Masaż

Wyszukiwarka

Twoja wyszukiwarka
arrow

Serce podam Ci na dłoni

Linki sponsorowane


Jeśli kochać, to kochać całym sercem - to główna zasada miłości. W dzień Świętego Walentego dla naszych ukochanych mamy serca szczególne - pachnące mydełka Organique. Nie tylko jeszcze bardziej rozgrzeją zakochane serce, lecz także dadzą moc niebiańskiej rozkoszy ciału - w końcu nic tak nie działa na zakochanych w Walentynki jak orzeźwiająca kąpiel w otoczeniu pięknych aromatów.

Okazywanie sobie nawzajem uczuć każdego dnia przez cały rok to najpiękniejszy prezent i dla niej i dla niego. W ten szczególny dzień, jakim jest Dzień Zakochanych, warto jednak pomyśleć o tym, by otworzyć serce jeszcze bardziej i dać wyraz swoim uczuciom w sposób szczególny. Nie musi to być nic drogiego ani wyszukanego - ważne, by było to coś, co zapadnie im w pamięć i będzie towarzyszyło w każdej chwili dnia. Zakochani najczęściej obdarowują się tego dnia kwiatami i wysyłają sobie kartki z życzeniami, a do najpopularniejszych prezentów należą drobiazgi w kształcie serca lub ozdobione jego motywem - czekoladki, poduszki, kubki i biżuteria.
Warto przełamać nieco ten zwyczaj i dać ukochanej osobie coś wyjątkowo osobistego - takim upominkiem będzie gorące odlane z mydła serduszko. To właśnie specjalnie na ten dzień Organique stworzyła śliczne owocowe mydełka, cieszące oczy ognistą czerwienią, subtelna bielą i słodkim, przytulnym różem. Nie tylko dodadzą one wyjątkowej atmosfery chwilom relaksu we dwoje, lecz także będą codziennie towarzyszyć kochanym przez nas osobom. Przyciągną spojrzenie, przypominając o ciepłych uczuciach - o tym, że pamiętamy i otaczamy troską.

Nikt z nas nie chce żyć samotnie i, pragnąc bliskości, nieraz całe życie szuka swojej drugiej połówki. Gdy kochamy, otwieramy serce i dajemy je innym, by cieszyć się sobą nawzajem i dawać sobie szczęście. Niech symbolem tych uczuć będzie serduszko Organique - pachnący pocałunek dla naszego ciała i ciepły poczęstunek dla spragnionej miłości duszy. Źródło: www.organique.pl

[dodaj komentarz na forum]


Fizjoterapia


   » powrót do poprzedniej strony

Aby otrzymywać najnowsze informacje :


Gabinety masażu Internetowy spis gabinetów masażu w Polsce.

Gabinety masażu

Reh.e-Masaz.pl: Internetowy serwis rehabilitacyjny.

Rehabilitacja

ProWellness - Producent foteli z masażem.

Fotele z masażem Pro-Wellness


Blog masażysty - artykuły na temat masażu
Forum fizjoterapia - fizjoterapia, rehabilitacja


Strona korzysta z plików cookies. Nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia przeglądarki. Administracja nie ponosi odpowiedzialności z zastosowania metod leczenia opisanych w witrynie. Witryna ma charakter informacyjny.