Internetowy spis hoteli spa w Polsce Spa.e-Masaz.pl

clock

Dzisiaj jest 11.12.2023 rok ,        godzina: 0:28 dudes     Dziś imieniny: Biny, Damazego, Waldemara           Dołącz do Spa.e-Masaz.pl w FB

arrow

Obecnie znajdujesz się w : Podstronie » Solaryjna bryza


Linki sponsorowane
Linki sponsorowaneStoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażuPolecane produkty

Masaż

Wyszukiwarka

Twoja wyszukiwarka
arrow

Solaryjna bryza

Linki sponsorowane


Opalanie w solarium staje się coraz bardziej komfortowe i poniekąd przyjemniejsze. Przemysł solaryjny wymyśla różne innowacje urządzeń opalających, jedne bardziej udane, inne mniej. Solaryjna bryza to jednak coś, co zasługuje na uwagę i spotka w przyszłości wielu zwolenników. ::

Opalanie kojarzy się ze słoneczną plażą, piaskiem i palmami. Szczytem marzeń jest naturalnie ciepłe może, z którego powiewa morska wilgotna i zarazem przyjemna bryza. Opalając się dzisiaj w nowoczesnym i profesjonalnym salonie nie musimy rezygnować prawie z niczego. Producenci zadbali nawet o tą wspomnianą bryzę montując w urządzeniach specjalne dysze rozpylające specjalnie do tego celu przygotowany preparat na bazie naturalnej wody. Dysze sterowane są według specjalnego programu z możliwością regulacji interwałem ich pracy. Efektem tego jest delikatna i odświeżająca mgiełka uprzyjemniająca dodatkowo pobyt w solarium, nadając mu tym samym znamiona maleńkiego nadmorskiego urlopu. I choć seans w solarium trwa w porównaniu nawet z najmniejszym urlopem bardzo krótko to serdecznie zachęcam wszystkich miłośników solaryjnego słońca do wypróbowania urządzeń wyposażonych w takie systemy. Opalanie na nich jest, co prawda z powodów kosztów eksploatacji może być troszeczkę droższe, ale naprawdę jest ono dla wielu fantastycznym dodatkowym doznaniem.

Do wytworzenia mgiełki stosuje się specjalistyczne płyny, które nie zawierają wirusów, bakterii, grzybów i są bezwzględnie czyste. Płyny te sa niestety stosunkowo drogie co sprawia że wielu właścicieli salonów solaryjnych po jakimś czasie przestaje korzystać z takiej dodatkowej opcji w opalaniu.

Źródło: www.solarium.pl

[dodaj komentarz na forum]
Fizjoterapia


   » powrót do poprzedniej strony

Aby otrzymywać najnowsze informacje :


Gabinety masażu Internetowy spis gabinetów masażu w Polsce.

Gabinety masażu

Reh.e-Masaz.pl: Internetowy serwis rehabilitacyjny.

Rehabilitacja

ProWellness - Producent foteli z masażem.

Fotele z masażem Pro-Wellness


Blog masażysty - artykuły na temat masażu
Forum fizjoterapia - fizjoterapia, rehabilitacja


Strona korzysta z plików cookies. Nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia przeglądarki. Administracja nie ponosi odpowiedzialności z zastosowania metod leczenia opisanych w witrynie. Witryna ma charakter informacyjny.