Internetowy spis hoteli spa w Polsce Spa.e-Masaz.pl

clock

Dzisiaj jest 26.02.2024 rok ,        godzina: 15:54 dudes     Dziś imieniny: Bogumiła, Eweliny, Mirosława           Dołącz do Spa.e-Masaz.pl w FB

arrow

Obecnie znajdujesz się w : Podstronie » Święta inaczej


Linki sponsorowane
Linki sponsorowaneStoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażuPolecane produkty

Masaż

Wyszukiwarka

Twoja wyszukiwarka
arrow

Święta inaczej

Linki sponsorowane


Powoli nadchodzą święta Bożego Narodzenia. Zanim jednak będziemy mogli podzielić się z najbliższymi opłatkiem czeka nas gorączka świątecznych zakupów. Niektórzy jednak nie chcą, bądź nie mają czasu na spędzanie świątecznego okresu, biegając miedzy sklepowymi półkami, w „garach” lub z odkurzaczem w ręku. Ci z nas, którzy nie są tradycjonalistami, wolą uniknąć świątecznej bieganiny i decydują się na spędzenie świąt poza domem. Coraz popularniejsze stają się zorganizowane wigilijne kolacje np. w hotelach SPA.

Aktywna Wigilia
Już od połowy listopada wszystko przypomina nam o świętach – w telewizji pojawiają się „świąteczne reklamy”, zmieniane są wystroje sklepów, w których rozpoczynają się „świąteczne promocje”. Dla wielu bożonarodzeniowe przygotowania to pogoń za prezentami, wielkie zakupy i generalne porządki. Po wszystkim zmęczeni siadamy do wigilijnego stołu, by po chwili włączyć telewizor.

– W Boże Narodzenie chciałabym uciec od powszedniego zgiełku, który mimo radosnej atmosfery narasta przed Świętami i naprawdę męczy. Dlatego od jakiegoś czasu wraz z najbliższą rodziną spędzam okres świąteczny poza domem. Pozwala nam to naprawdę zbliżyć się do siebie i oderwać od codziennych spraw – mówi Ewa Małyszko, bizneswoman z Warszawy.

Dla tych, którzy nie mogą odwiedzić rodziny w zacisznej miejscowości, doskonałą alternatywą stają się hotele i ośrodki SPA. – „Już od 10 lat, organizujemy w naszym ośrodku Święta Bożego Narodzenia. Nasi goście oprócz kolacji wigilijnej i uroczystego obiadu I dnia świąt mogą skorzystać z bogatej oferty usług odnowy biologicznej. Dużym powodzeniem w tym okresie cieszą się również aktywności sportowe, jak np. nordic walking w urokliwych warmińsko-mazurskich lasach” oraz jacuzzi pod gwiazdami z szampanem w aurze zimowej” – mówi Grażyna Śzwarc-Kobryń Kierownik Hotelu.

Taniej czy drożej?
Wiele osób nie decyduje się na świąteczne wyjazdy gdyż obawia się, że taki wyjazd może poważnie obciążyć rodzinny budżet. Oczywiście święta w hotelu SPA pozornie mogą wydawać się drogie. Warto jednak zastanowić się ile rzeczywiście wydajemy pieniędzy na organizacje świąt a w szczególności na przygotowania do wieczerzy wigilijnej. – „Decydując się na spędzenie świat w hotelu SPA nie musimy martwić się o żadne szczegóły a dodatkowo oszczędzamy czas i nerwy. To bardzo wygodne rozwiązanie szczególnie dla osób, które nie mają czasu lub nie lubią zajmować się świątecznymi przygotowaniami. Podczas świąt gościmy całe rodziny, większość z nich od lat spędza święta poza domem. Często jednak są to rodziny, które po raz pierwszy decydują się na zmianę świątecznej tradycji. Dla każdej rodziny przygotowane mogą być osobne miejsca na posiłki wraz z menu w celu stworzenia domowej atmosfery” – tłumaczy Grażyna Śzwarc-Kobryń Kierownik Hotelu.

Hotel Młyn Klekotki jest obiektem turystycznym i rekreacyjnym proponującym usługi o najwyższym standardzie. Młyn leży w zachodniej, wciąż najmniej odwiedzanej przez turystów części Mazur. Położony nieopodal trasy krajowej Warszawa-Gdańsk łączy XVII-wieczną, historyczną zabudowę z nowoczesnym programem rekreacyjno-sportowym. Program ten obejmuje m.in. sauny suche i mokre, fitness, mini golf, bilard, łódki, kajaki, rowery wodne i tenis, rowery z wytyczonymi trasami, kursy i spacery nordic walking, degustacje miodów i wina, wspólne pieczenie chleba. Z kolei gabinety SPA oferują zabiegi, kąpiele i masaże. Obiekt proponuje zarówno pakiety przeznaczone dla turystów indywidualnych jak i pobyty dla grup, mających do dyspozycji sale konferencyjne w malowniczym otoczeniu.

Więcej informacji na stronie: www.hotelmlynklekotki.pl


Fizjoterapia


   » powrót do poprzedniej strony

Aby otrzymywać najnowsze informacje :


Gabinety masażu Internetowy spis gabinetów masażu w Polsce.

Gabinety masażu

Reh.e-Masaz.pl: Internetowy serwis rehabilitacyjny.

Rehabilitacja

ProWellness - Producent foteli z masażem.

Fotele z masażem Pro-Wellness


Blog masażysty - artykuły na temat masażu
Forum fizjoterapia - fizjoterapia, rehabilitacja


Strona korzysta z plików cookies. Nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia przeglądarki. Administracja nie ponosi odpowiedzialności z zastosowania metod leczenia opisanych w witrynie. Witryna ma charakter informacyjny.