Internetowy spis hoteli spa w Polsce Spa.e-Masaz.pl

clock

Dzisiaj jest 27.05.2024 rok ,        godzina: 18:56 dudes     Dziś imieniny: Amandy, Jana, Juliana           Dołącz do Spa.e-Masaz.pl w FB

arrow

Obecnie znajdujesz się w : Podstronie » Wygląd czy dla każdego z nas jest on naprawdę ważny?


Linki sponsorowane
Linki sponsorowaneStoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażuPolecane produkty

Masaż

Wyszukiwarka

Twoja wyszukiwarka
arrow

Wygląd czy dla każdego z nas jest on naprawdę ważny?

Linki sponsorowane


Wielu z nas zastanawia się, co zrobić aby ładniej wyglądać. Stosujemy różnego rodzaju specyfiki, kuracje itp. Ale czy wygląd jest aż tak ważny w naszym życiu?

Okazuje się, że wygląd osobisty odgrywa ogromną rolę w życiu każdego człowieka - przecież spotykając nową osobę, zawsze na początku zwracamy uwagę na to, jak ona wygląda. Po wyglądzie oceniamy innych.

Pierwsze wrażenie z reguły jest decydujące i od niego nie jeden raz zależy nasza przyszłość.

Nawet słynne przysłowie mówi: "jak Cię widzą, tak Cię piszą". Jest w tym dużo prawdy...

Niektórzy ludzie prześcigają się w pomysłach, co zrobić, aby lepiej wyglądać. Niektórzy z nich niestety popadają w skrajność (np. anorektycy, którym zawsze wydaje się, że są zbyt otyli).

Na szczęście technologia idzie do przodu. Wraz z rozwojem, pojawiają się nowoczesne rozwiązania, dzięki którym w łatwiejszy sposób niż kiedyś, można uzyskać wymarzony efekt.

Na przykład, jeśli jesteś osobą otyłą i masz ważne spotkanie, na którym Ci zależy - możesz kupić sobie pas wyszczuplający brzuch Tummy Trimmer. Po założeniu pasa, od razu wyglądasz kilka rozmiarów szczuplej. Możesz również kupić gorset lub bieliznę wyszczuplającą, dzięki której Twoje ciało od ud aż do piersi będzie wyglądało smuklej - wszystkie fałdki tłuszczu zostaną wyrównane, pośladki i piersi podniosą się w górę, obwisły brzuch zniknie.

Słynnym w ostatnich latach rozwiązaniem są pasy wibracyjne (np. Vibro Shape), które swoim działaniem powodują rozbicie tkanki tłuszczowej, dzięki czemu tłuszcz zamienia się w energię, a ciało przybiera pożądane kształty.

Tego typu urządzenia i akcesoria można kupić np. w sklepie Allego.

Podsumowując, wygląd jest ważnym czynnikiem osiągania sukcesu - zarówno w sferze zawodowej, jak i w relacjach damsko-męskich!

Źródło: www.artykuly.com.pl


[dodaj komentarz na forum]


Fizjoterapia


   » powrót do poprzedniej strony

Aby otrzymywać najnowsze informacje :


Gabinety masażu Internetowy spis gabinetów masażu w Polsce.

Gabinety masażu

Reh.e-Masaz.pl: Internetowy serwis rehabilitacyjny.

Rehabilitacja

ProWellness - Producent foteli z masażem.

Fotele z masażem Pro-Wellness


Blog masażysty - artykuły na temat masażu
Forum fizjoterapia - fizjoterapia, rehabilitacja


Strona korzysta z plików cookies. Nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia przeglądarki. Administracja nie ponosi odpowiedzialności z zastosowania metod leczenia opisanych w witrynie. Witryna ma charakter informacyjny.