Internetowy spis hoteli spa w Polsce Spa.e-Masaz.pl

clock

Dzisiaj jest 27.05.2024 rok ,        godzina: 16:52 dudes     Dziś imieniny: Amandy, Jana, Juliana           Dołącz do Spa.e-Masaz.pl w FB

arrow

Obecnie znajdujesz się w : Podstronie » Mezoterapia


Linki sponsorowane
Linki sponsorowaneStoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażuPolecane produkty

Masaż

Wyszukiwarka

Twoja wyszukiwarka
arrow

Mezoterapia

Linki sponsorowane


Mezoterapia jest to metoda lecznicza polegająca na bezpośrednim ostrzykiwaniu substancjami leczniczymi miejsc zmienionych chorobowo. Początkowo wykorzystywana była w medycynie do leczenia m.in. migreny, żylaków, chorób neurologicznych. Twórcą metody jest francuski lekarz Michel Pistor. W latach 70-tych XX-wieku mezoterapia znalazła zastosowanie w medycynie estetycznej i dermatologii.

Stosuje się ją w profilaktyce przeciwzmarszczkowej, w cellulicie, przy rozstępach, w profilaktyce łysienia. W mezoterapii stosowane są najczęściej następujące substancje aktywne: profilaktyka przeciwzmarszczkowa - kwas hialuronowy, pirogronian sodu, krzemionka organiczna, profilaktyka cellulitu- kofeina, L-karnityna, wyciąg z nostrzyka i rutyny, wyciąg z karczocha, profilaktyka łysienia - dekspantenol.

[dodaj komentarz na forum]
Fizjoterapia


   » powrót do poprzedniej strony

Aby otrzymywać najnowsze informacje :


Gabinety masażu Internetowy spis gabinetów masażu w Polsce.

Gabinety masażu

Reh.e-Masaz.pl: Internetowy serwis rehabilitacyjny.

Rehabilitacja

ProWellness - Producent foteli z masażem.

Fotele z masażem Pro-Wellness


Blog masażysty - artykuły na temat masażu
Forum fizjoterapia - fizjoterapia, rehabilitacja


Strona korzysta z plików cookies. Nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia przeglądarki. Administracja nie ponosi odpowiedzialności z zastosowania metod leczenia opisanych w witrynie. Witryna ma charakter informacyjny.