Internetowy spis hoteli spa w Polsce Spa.e-Masaz.pl

clock

Dzisiaj jest 28.02.2024 rok ,        godzina: 8:12 dudes     Dziś imieniny: Ludomira, Makarego, Wiliany           Dołącz do Spa.e-Masaz.pl w FB

arrow

Obecnie znajdujesz się w : Podstronie » Złote nici


Linki sponsorowane
Linki sponsorowaneStoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażuPolecane produkty

Masaż

Wyszukiwarka

Twoja wyszukiwarka
arrow

Złote nici

Linki sponsorowane


Implantacja ZŁOTYCH NICI, metoda z powodzeniem stosowana od 40 lat we Francji, opatrzona certyfikatem CE, przynosząca skuteczny, utrzymujący się przez długi czas efekt odmłodzenia skóry o10 lat, dzięki jedynemu licencjonowanemu przedstawicielowi produktu, firmie złote nici, jest od roku dostępna i opatrzona wszystkimi niezbędnymi zgodami Ministerstwa Zdrowia i Opieki Społecznej.

Zalecana jest zarówno kobietom jak i mężczyznom chcącym utrzymać młodą twarz, będących w wieku 30-40 lat, lub też starszych po 40-tym roku życia, dążących do poprawienia przemijającej z biegiem lat urody zarówno twarzy jak i ciała.

Wykonanie zabiegu
Zabieg wykonania ZŁOTYCH NICI jest zabiegiem mało inwazyjnym i przeprowadzanym przez lekarza w znieczuleniu miejscowym (doxycylina, krem EMLA). ZŁOTA NIĆ wprowadzana jest pod skórę właściwie za pomocą specjalne igły chirurgicznej, której kształt pozwala uniknąć bólu i ranienia tkanek. ZŁOTE NICI układane są naprzemiennie tworząc siatkę.
Po zabiegu
Okolice objęte zabiegiem są zaczerwienione przez kilka godzin. U osób wrażliwych mogą powstać niewielkie zasinienia, które utrzymują się do 3 dni. Do jednego miesiąca po zabiegu mogą wystąpić wyczuwalne zgrubienia pod skórą, w miejscu wprowadzenia i zakończenia nici. Do 7 dni po zabiegu nie przemywamy miejsc objętych zabiegiem wacikami, unikamy słońca, solarium i sauny.

[dodaj komentarz na forum]
Fizjoterapia


   » powrót do poprzedniej strony

Aby otrzymywać najnowsze informacje :


Gabinety masażu Internetowy spis gabinetów masażu w Polsce.

Gabinety masażu

Reh.e-Masaz.pl: Internetowy serwis rehabilitacyjny.

Rehabilitacja

ProWellness - Producent foteli z masażem.

Fotele z masażem Pro-Wellness


Blog masażysty - artykuły na temat masażu
Forum fizjoterapia - fizjoterapia, rehabilitacja


Strona korzysta z plików cookies. Nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia przeglądarki. Administracja nie ponosi odpowiedzialności z zastosowania metod leczenia opisanych w witrynie. Witryna ma charakter informacyjny.